Copywriting & B2B

Zabývám se nejen uměleckou tvorbou. Nabízím také služby v oblasti B2B; podrobnosti najdete níže. Mám zkušenost s prací pro periodika, digitální agentury i podnikatele. Více o mých zkušenostech najdete na LinkedIn. Nejčastěji nabízím služby copywritera a editora sociálních sítí, jsem ale schopná do značné míry nabídnout také virtuální asistenci.

Správa sociálních sítí

Nabízím také zkušenost se správou sociálních sítí, a to včetně community managementu. Stačí se domluvit na počtu příspěvků, časové dotaci a jejich podobě. Kontaktujte mě a já vám zašlu briefový formulář pro zadání detailů objednávky.

Mám zkušenost s prací pro obchodní subjekty, ale také pro neziskové organizace.

Příklad práce: Veggie Fest

První příležitost spravovat sociální sítě velkého projektu. 

Malá olomoucká crew, ke které jsem se oficiálně připojila, napomáhá šíření myšlenky veganství nenásilnou formou: ochutnávkami, skvělými festivaly a umírněným občanským aktivismem. V červnu jsme pořádali Veggie Fest, akci plnou skvělého jídla a pití, hudby, přednášek a workshopů. S tímto projektem počítám do budoucna a je pro mě velmi důležitý. Mimo drobnou administrativu jsem se veganům starala o sociální sítě, a to s největším důrazem o facebookovou událost jako takovou.

V současnosti projekt Vegan OLOMOUC tak trochu spí, jelikož zrovna neplánujeme další událost, tudíž současná aktivita na Facebooku je dílem více lidí.

Nicméně událost Veggie Fest vol. 5 mě na jaře plně zaměstnávala a dokládá mou neformální dikci s ohledem na cílovou skupinu, tedy primárně mladé zapálené lidi.

Příklad práce: Náruč dětem

Zpátky v neziskovce, která mi změnila život

Léta, která jsem prožila jako student v Olomouci, mi byla Náruč domovem. Působila jsem zde jako řadový dobrovolník a s tamějším kolektivem jsem navázala přátelské, téměř rodinné vztahy setrvávající dodnes. Ačkoli v Olomouci již nežiji a dobrovolníkem nejsem, vazby s organizací stále udržuji. V letech 2019-2021 jsem spravovala této organizaci sociální sítě. Během těchto let se povedlo zdárně komunikovat s klienty i sponzory a zvýšit povědomí o organizaci.

Facebook               Twitter                Instagram

Virtuální asistence

Oddíl se připravuje. 🙂

Lokalita

Pracuji remote z Prahy, klienty jsem měla po celé republice.

Kapacita

Volno pro menší až středně velké projekty. Jsem otevřená spolupráci s menšími firmami, ale třeba i digitálními agenturami.

Cena

Dle aktuálních kapacit a podle náročnosti spolupráce. Obvyklá cena pro virtuální asistenci je okolo 800 Kč/hod. Správa sociálních sítí stojí od 500 Kč/hod. výše dle dohody. Copywriting stojí v rozmezí 500-1000 Kč/hod., pokud se nedohodneme jinak (v případě dlouhodobé spolupráce nebo větší zakázky se dá o ceně diskutovat).

Pakliže je potřeba za klientem pravidelněji dojíždět, fakturuju přirážku za dobu strávenou na cestě za 200 Kč/hod. V případě stabilnější spolupráce se můžeme dohodnout na balíčku služeb s paušální platbou.

Sleva pro neziskový sektor!

Poskytuju omezenou časovou dotaci neziskovému sektoru za 200 Kč/hod.

Máte zájem o spolupráci?

Napište mi svou poptávku na e-mail “krisvankova(zavináč)krisvankova.cz

Pakliže máte zájem o jednorázovou zakázku:

  • Stručně popište své podnikání.
  • Popište, jak byste si představovali spolupráci.
  • Popište rozsah práce a případnou délku a intenzitu.
  • Nezapomínejte napsat předpokládaný deadline.

Pakliže máte zájem o dlouhodobou spolupráci, napište mi e-mail a já vám obratem zašlu formulář pro strukturovaný a přehledný popis spolupráce. 🙂

Masterclass za 49 Kč!

Mentální hygiena ke zhmotnění záměru

 

Nebo se podívej na všechny prémiové programy.