Hledáte copywritera? autora? redaktora? texty jen tak, pro zábavu? Právě jste mě našli.

 

V současnosti nabízím psaní článků, PR článků, SEO textů, obsahu pro sociální sítě a další.

copywriter

Lokalita

Pracuji remote
z Prahy. Klienty mám z celé republiky.

Kapacita

Volno pro menší
až středně velké projekty.

Cena

Od 499 Kč.
Sleva pro neziskový sektor!

VEGGIE
FEST

První příležitost spravovat sociální sítě velkého projektu. 

Malá olomoucká crew, ke které jsem se oficiálně připojila, napomáhá šíření myšlenky veganství nenásilnou formou: ochutnávkami, skvělými festivaly a umírněným občanským aktivismem. V červnu jsme pořádali Veggie Fest, akci plnou skvělého jídla a pití, hudby, přednášek a workshopů. S tímto projektem počítám do budoucna a je pro mě velmi důležitý. Mimo drobnou administrativu jsem se veganům starala o sociální sítě, a to s největším důrazem o facebookovou událost jako takovou.

V současnosti projekt Vegan OLOMOUC tak trochu spí, jelikož zrovna neplánujeme další událost, tudíž současná aktivita na Facebooku je dílem více lidí.

Nicméně událost Veggie Fest vol. 5 mě na jaře plně zaměstnávala a dokládá mou neformální dikci s ohledem na cílovou skupinu, tedy primárně mladé zapálené lidi.

 

Náruč
dětem, z.s

Zpátky v neziskovce, která mi změnila život

Léta, která jsem prožila jako student v Olomouci, mi byla Náruč domovem. Působila jsem zde jako řadový dobrovolník a s tamějším kolektivem jsem navázala přátelské, téměř rodinné vztahy setrvávající dodnes. Ačkoli v Olomouci již nežiji a dobrovolníkem nejsem, vazby s organizací stále udržuji. Od letošního srpna (2019) spravuju této organizaci sociální sítě. Doufám, že tato spolupráce bude plodná a přinese Náruči mnoho nových klientů a sponzorů.

Facebook               Twitter                Instagram

Podcast “Scenáristé čtou Česku”

Na tenhle projekt jsem nejvíc hrdá, i když je trochu mimo to, co ve své profesi dělám. Jedná se o podcast, který jsem uspořádala a provozovala pro své spolužáky ze scenáristiky na FAMU. Nadšeně se zapojili i někteří pedagogové a hostují nám i scenáristé z JAMU v Brně.

Projekt vznikl během koronavirové plošné karantény, kdy jsme všichni byli odříznutí od kultury, přátel a vzdálenější rodiny. Nesměli jsme do školy, ani do práce, prakticky nikam. Plány na léto padly z hodiny na hodinu. Tak jsem svým kolegům dala možnost číst své práce na internetu.

Poslechněte si některé práce mých kolegů. Najdete zde i má čtení. Sledujte nás na Facebooku.

Máte zájem o spolupráci?

Napište mi svou poptávku:

Education Template

Masterclass za 49 Kč!

Mentální hygiena ke zhmotnění záměru

 

Nebo se podívej na všechny prémiové programy.