Ať tě svět miluje, jako miluješ sebe sam*a. Ať se miluješ tak, jako bys byla svoje nejkrásnější milenka...

Nechejte mě hádat, proč jste tady…

Cítíte se tak trochu zaseklí. Nemáte tušení, co dělat, když se ráno probudíte. A tak žijete pořád dokola to samý. Rádi byste měli to, co chcete, ale řekli vám, že sny se neplněj a že věci, který se vám líbí, ani nepotřebujete.

Ve vztahu jste si zvykli být vděční a stavět toho druhého člověka na piedestal.

Mezi přáteli a kolegy cítíte úzkost. Možná mají rádi někoho, kým ve skutečnosti ani nejste. A možná vás právě milují za to, že se záměrně děláte menší. Možná ta vaše malost je to, co je přitahuje. Anebo by vás možná i bývali milovali, kdybyste jim to dovolili…

Ale to se v tomhle stavu nedozvíte.

Děláte to, co se předpokládá, že dobrý člověk udělá.

Odpověz si na otázku: Tebe to baví?

A bude Tě to bavit do smrti??

 

The SAVAGE QUEEN Mastermind je celkem dvanáctitýdenní program dělený na tři části. V první části se zaměřujeme na rozvoj našeho sebevědomí, sebepojetí, uvědomění sebe sama a naší temné stránky, včetně drobností, které nám brání se projevit. Ve druhé části (ve variantách GOLD a STILL) se naučíme tyto stránky využívat v praxi tak, aby nám neubližovaly a aby pro nás byl osobní rozvoj zábava. 🙂

 

The SAVAGE QUEEN Mastermind group je uzavřená exkluzivní skupina plná nejen vzájemné podpory, zvláštních masterclass a každodenní inspirace. Díky bonusovým materiálům, které vyrábím speciálně pro tuto skupinu bude přeprogramování mysli brnkačka. Přístup do skupiny mají jen absolventi a frekventanti The Savage Queen Mentorship.

 

Můžeš se těšit na motivační nahrávky, podprahové sekvence ke specifickým tématům a další rituálně-maditační způsoby, jak dosáhnout vyššího sebevědomí, sebejistoty a sebelásky.

Plán mastermind

1. měsíc

Moduly 1 - 4

Otevře se ihned.

První měsíc věnujeme tomu nejdůležitějšímu, a to je SELF CONCEPT. Naučím Tě kašlat na věci, které nejsou důležité a nebrat vážně věci, které za to nestojí.

Vysvětlím Ti, kde se bere Tvoje posedlost být někým jiným a možná Tě postrčím k uvědomění, kdo jsi doopravdy

Jak zvednout svoje sebevědomí? Jak zjistit, kdo jsem a co mám v životě dělat? Jak mě to, co jsem si o sobě doteď myslel*a ovlivňuje v cestě za svým snem?

2. měsíc

Moduly 5 - 8

Otevře se po 30 dnech.

Druhý měsíc se budeme věnovat zákonu předpokladu a tomu, jak se náš self-concept odráží v 3D realitě, ať už po duchovní, nebo psychologické stránce.

Soustředíme se na hmotu jako na zrcadlo a budeme experimentovat, hrát si a bavit se s hmotou.

Proč se mi tohle děje? Proč zrovna já? Co mi to ukazuje realita, pokud vážně zrcadlí? Jak s tím mám naložit? Jak se nenechat vytočit? Jak zůstat vědomě v cíli?

3. Měsíc

Moduly 9 - 12

Otevře se po 60 dnech.

Třetí měsíc bude výzva i pro mě. Budeme experimentovat dál a dáme si velké výzvy. Zkusíme si ve hmotě manifestovat obrovské věci. Konkrétní věci.

Dostaneme se do fáze, kdy si ani nevzpomeneme, že jsme kdysi byli malí, mysleli v malém.

Co ještě můžu mít? Co ještě vlastně můžu chtít? Jaké věci jsem si vůbec odpíral*a představit kvůli své domněnce, že si to nemůžu dovolit? Jak mohu použít svůj hlas?

Varianty členství

START

899 / první měsíc
 • každé další prodloužení za 399 Kč/měsíc
 • přístup na měsíc
 • pouze první 4 moduly
 • členství ve FB skupině v daný měsíc

STILL

9999 / jednorázově
 • doživotní přístup (i ke všem budoucím upgradům)
 • všech 12 modulů
 • 3 měsíce ve FB skupině ZDARMA
 • přístup do FB skupiny nafurt

Vydej se se mnou na radikální a temnou cestu. Bude možná bolet. Možná nebude příjemná. Ale výsledek stojí za to a já tě ujišťuju, že udělám maximum proto, abyste si ji užili. ❤

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

The SAVAGE QUEEN Mastermind
JE PRO TEBE, pokud:

 • chceš vyskočit z kolečka MUSÍM, NESMÍM a MĚL*A BYCH;
 • máš pocit, že lidé ve tvém světě mluví jinou řečí;
 • cítíš, že směr, kterým ses vydal*a, je špatně a nevíš, jak to změnit;¨
 • zapomínáš myslet na sebe a své potřeby a už ti leze krkem, že na tebe všichni spoléhají;
 • hledáš odvahu udělat věci, po kterých celý život toužíš, ale není tu nikdo kdo by tě namotivoval;
 • vlastně ani nevíš, co hledáš a co chceš a kdo je tvé pravé já, takže jej logicky nemůžeš následovat;
 • máš vše, co jsi kdy chtěl*a ale z nějakého zvláštního důvodů se vším, co máš, nejsi spokojený/spokojená;
 • potřebuješ ukázat, jaká je správná míra sobectví a třeba si i vybrat tu nesprávnou, jen tak, protože bagr;
 • zajímá tě, jak
 • chceš se naučit rozhodovat o svém životě sám/sama a začít rozhodovat o věcech, o kterých Ti doteď všichni říkali, že jsou nedosažitelné.

The SAVAGE QUEEN Mastermind
NENÍ PRO TEBE, pokud:

 • hodláš zůstávat v pocitu oběti a potřebuješ dokázat, že jsi ztracený případ;
 • očekáváš, že změna se stane sama jen tím, že vstoupíš do programu (spíš ne, hele);
 • věříš, že existuje něco jako “mít smůlu” nebo “planety mi nejsou nakloněny” či “maminka říkala, že nesmím” A HODLÁŠ SE TÍM ŘÍDIT;
 • hledáš stimul za každou cenu, i třeba na úkor rozvíjení sebe sama;
 • duchovno a ezoterie je podle Tebe blbost;
 • nevěříš ve zhmotňování záměru;
 • nevěříš ve zhmotňování záměru;
 • očekáváš od TUM odbornou koučovací či psychologickou pomoc (nejsem licencovaný terapeut, takže služby na toto téma nenabízím).

Kdo jsem?

Já jsem podle human designu 6/3 manifestor a zároveň jsem darkworker. Znamená to, že svou pozici na světě jsem si musela těžce probojovat i v elementárních oblastech, které jsou pro ostatní jednoduché k pokoření. Ačkoli nemám od života velké požadavky, musela jsem se o základní respekt vážně poprat.

A moje největší síla nebyla v hysterii a válečné taktice. Byla v tom najít tu správnou rovnováhu. Jako manifestor rovněž nemám stabilní přísun energie. Proto jsem musela najít a zaujmout postoj, který by mě příliš nevysiloval a byl “automaticky spustitelný” bez jakékoli námahy.

Sebeláska není rocket science, aby nad ní člověk musel dlouze meditovat. Na druhou stranu si ji spousta lidí představuje příliš jednoduše. Sebelásku považují za samozřejmost, kterou není potřeba rozvíjet. Já se s tímto postojem zkrátka neztotožňuju. Podle mě je sebeláska něco, co potřebuje improvement ve všech ohledech! Sdílíš to se mnou???

Poslední články na blogu

...ale... ALE... ale ty rozhoduješ, co PŘIJMEŠ ZA SVÉ. Odlišme si mezi dvěma způsoby PŘIJETÍ, z nichž oba musíš ovládat. Odlišujeme totiž mezi UZNÁNÍM PRÁVA NA EXISTENCI a PŘIJETÍM ZA SVÉ. Neprotahujme, just do it. Uvědomme si, že se tady bavíme o 3D realitě a o zákonu předpokladu. Tedy počítáme s tím, že hmotná realita je
Read More

Před nedávnem jsem zveřejnila pro 1. stupeň Školy negativního myšlení článek FAQ: manifestace specifického člověka. Měl asi šest podsekcí a v podstatě jsem se zabývala zásadními otázkami, které souvisí s tímto tématem. Nepokryla jsem jej zdaleka tak, jak by bylo potřeba, proto se budu manifestací specifického člověka zabývat následující týdny nadále. Nezapomeň nakonec přeskočit na konec článku,
Read More

Ve věci manifestace záměru je manifestace člověka trošku oříšek. Jednak nám vyzrcadlí spoustu věcí, které nechceme vidět (ale zpětně si tak můžeme ultimátně pomoct), jednak se jedná o téma pro spoustu věcí zapovězené. Tento článek vám zesumíruje zásadní problémy, se kterými se můžete při manifestaci SP potýkat. Proč bych si měl/a manifestovat specifického člověka? Vůbec zásadním důvodem,
Read More

Co to znamená, když mluvím o "ptácích nad pevninou" nebo o "holubici míru" v kontextu se zákonem předpokladu a manifestací záměru? Proč se máme radovat z "neúplné" manifestace záměru? Termín "birds before land" používám většinou v originálním znění, protože je to pro mě jedna z frází, která se velice těžko překládá. Doslovný překlad ptáci před pevninou
Read More

Education Template

Masterclass za 49 Kč!

Mentální hygiena ke zhmotnění záměru

 

Nebo se podívej na všechny prémiové programy.