Vím, jaké to je, když Tě svět umravňuje, říká, že “jsi příliš”
nebo že jsi “příliš málo”. 

Možná je to prostě tím, že Tě lidé okolo nestíhají.

Anebo je tím, že se cpeš do škatulky, která Ti nesedí.

Naštěstí jsem našla postupy, které mě naučily
odlišovat, co stojí za to si držet a co ne…

The UMBRELLA MENTORSHIP tě povede k přímé cestě k sebelásce a spontánnímu projevu, jehož prvky možná musíš teprve najít. Ale ani s tím není problém, proto jsem právě tady! Může se stát, že na konci naší společné cesty najdeš úplně jiné odpovědi, než jsi očekávala. Ale není to přesně ten důvod, proč se člověk na cestu vydává?

The UMBRELLA MENTORSHIP je mentoringový program, který bude mít podobu osmi základních tematických modulů. Jeho cílem dát Ti do rukou nástroje, jejichž intenzivním používáním se z Tebe lusknutím prstu může stát bytost, která ví, co chce a nebojí se své dary převzít. 

Můžeš se těšit na motivační nahrávky, podprahové sekvence ke specifickým tématům a další rituálně-maditační způsoby, jak dosáhnout vyššího sebevědomí, sebejistoty a sebelásky.

Dále tě v každém modulu čeká pracovní sešit a další bonusové materiály, jejichž cílem je pomoci Ti najít vlastní hodnotu a podpořit její pozici ve Tvém životě.

Co tento program všechno nabízí?

 • Moduly na specializovaná témata
  Jedna lekce každý týden.
 • Motivační nahrávky a rituály
  Subliminals, meditace, EFT rituály a nahrávky na spaní ke každému tématu.
 • Speciální lekce a živá vysílání
  Jen pro účastníky TUM.
 • Pracovní sešit a přílohy
  pro shadow work a práci s limity a bloky.
 • Aktivní péče po celé léto
  Celé léto budeme v kontaktu a vyměňovat si dojmy.
 • Navazující akce po skončení programu
  TUM je zásadní pro možnost účastnit se dalších lekcí.

Co tě čeká a nemine?

1. modul

Self – concept in general

Co je to self concept? Jaký je Tvůj self-concept? Jaké zahrnuje myšlenky ohledně Tebe samotné a světa, který Tě obklopuje?

2. modul

Můj příběh

Jaký je Tvůj příběh? Jaké v Tobě zanechal stopy? Jak je lze přepsat tak, aby Ti sloužil? Jaký je rozdíl mezi starým a novým příběhem?

3. modul

Moje poslání

Jaký je rozdíl mezi Tvým posláním a tím, co Tě živí? Jak najít svoje ikigai? Kolik času musíš věnovat svému poslání a jak jej najít?

4. modul

Hojnost

Kde je Tvá hmota? Jakou má podobu? Jaké má podmínky? Kde všude lze spatřovat hojnost? Jak si vůbec hojnost představuješ?

5. modul

Tělo a tělesnost

Jak funguje Tvoje tělo? Jaké potřebuje podmínky k fungování? Jaký vliv má tělo na self-concept? Jak můžeš milovat svoje tělo, i když se ti nelíbí a neplní podle Tebe svůj účel?

6. modul

3D realita a její varianty

Jak bude vypadat Tvoje budoucnost? Jak můžu ovlivnit, co se zhmotní a co ne? Jak máš reagovat na nežádoucí jevy v realitě? Co se může vysrat a jak
s tím naložit?

7. modul

Láska a jiný násilí?

Kdo jsi ve vztahu? Jakou pozici zaujímáš ve vztazích? Jak má vypadat Tvůj životní partner? Jak se Tvůj prototyp liší od toho, co aktuálně máš? Kdo je Tvůj vztah mimo Tebe?

8. modul

Přítomný okamžik

Kdo jsi tady a teď? Jak se můžeš naladit na svou lepší verzi, když se cítíš mizerně? Jak zdravě zpracovat to, co cítíš jako negativní? Jak nereagovat na nežádoucí jevy a myšlenky?

The Umbrella Mentorship
JE PRO TEBE, pokud:

 • chceš vyskočit z kolečka MUSÍM, NESMÍM a MĚL*A BYCH;
 • máš pocit, že lidé ve Tvém světě mluví jinou řečí;
 • cítíš, že směr, kterým ses vydal*a, je špatně a nevíš, jak to změnit;¨
 • zapomínáš myslet na sebe a své potřeby a už Ti leze krkem, že na Tebe všichni spoléhají;
 • hledáš odvahu udělat věci, po kterých celý život toužíš, ale není tu nikdo kdo by Tě namotivoval;
 • vlastně ani nevíš, co hledáš a co chceš a kdo je Tvé pravé já, takže jej logicky nemůžeš následovat;
 • máš vše, co jsi kdy chtěl*a ale z nějakého zvláštního důvodů se vším, co máš, nejsi spokojený/spokojená;
 • potřebuješ ukázat, jaká je správná míra sobectví a třeba si i vybrat tu nesprávnou, jen tak, protože bagr;
 • chceš se naučit rozhodovat o svém životě sám/sama a začít rozhodovat o věcech, o kterých Ti doteď všichni říkali, že jsou nedosažitelné.

The Umbrella Mentorship
NENÍ PRO TEBE, pokud:

 • hodláš zůstávat v pocitu oběti a potřebuješ dokázat, že jsi ztracený případ;
 • očekáváš, že změna se stane sama jen tím, že vstoupíš do programu (spíš ne, hele);
 • věříš, že existuje něco jako “mít smůlu” nebo “planety mi nejsou nakloněny” či “maminka říkala, že nesmím” A HODLÁŠ SE TÍM ŘÍDIT;
 • hledáš stimul za každou cenu, i třeba na úkor rozvíjení sebe sama;
 • duchovno a ezoterie je podle Tebe blbost;
 • nevěříš ve zhmotňování záměru;
 • nevěříš ve zhmotňování záměru;
 • očekáváš od TUM odbornou koučovací či psychologickou pomoc (nejsem licencovaný terapeut, takže služby na toto téma nenabízím).

Kdo jsem?

Já jsem podle human designu 6/3 manifestor. Znamená to, že svou pozici na světě jsem si musela těžce probojovat. Ačkoli nemám od života velké požadavky, musela jsem se o základní respekt vážně poprat.

A moje největší síla nebyla v hysterii a válečné taktice. Byla v tom najít tu správnou rovnováhu. Jako manifestor rovněž nemám stabilní přísun energie. Proto jsem musela najít a zaujmout postoj, který by mě příliš nevysiloval a byl “automaticky spustitelný” bez jakékoli námahy.

Sebeláska není rocket science, aby nad ní člověk musel dlouze meditovat. Na druhou stranu si ji spousta lidí představuje příliš jednoduše. Sebelásku považují za samozřejmost, kterou není potřeba rozvíjet. Já se s tímto postojem zkrátka neztotožňuju. Podle mě je sebeláska něco, co potřebuje improvement ve všech ohledech! Sdílíš to se mnou???

Proč ZROVNA DEŠTNÍK??

Celý program koncipuji na základě tzv. zákona předpokladu, jak jej definuje Neville Goddard a další mentorové, koučové, kteří se tématem zhmotňování reality zabývají. Mým cílem je vytvořit základ, díky kterému pak bude možné zhmotnit, manifestovat a vytvořit COKOLI s mnohem menší námahou.

Slovo “umbrella” jsem v kontextu zákona předpokladu vytáhla ze spojení “umbrella affirmations”. Jedná se o neadresné afirmace posilující vlastní hodnotu a postoj, který chceš zaujímat napříč všemi detaily reality, které jsou pro mě důležité.

Ať už si manifestuješ cokoli, jde Ti s největší pravděpodobností o stav harmonie, klidu, radosti a štěstí. Ve chvíli, kdy si manifestuješ toto, nepotřebuješ žádné dílčí rituály, protože se cítíš být dostatečně mocnou bytostí na to, abys dosáhl*a absolutně všeho. A tato síla je právě žádaným důsledkem absolvování tohoto programu.


Přihlaš se HNED TEĎ do programu, který začíná 1. 7. 2022.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Education Template

Bonusový obsah ZDARMA

Nebo se podívej na všechny prémiové programy.