Manifestační challenge

Červen 2021 pro mě byl náročný měsíc. V mém životě proběhlo mnoho změn a uvědomění, která byla náročná. A co si budeme, jako spousta dalších lidí jsem díky určitým okolnostem (vedle lockdownu) prošla výrazným osobním rozvojem. Ačkoli se můj život začal radikálně lepšit, stále jsou jeho určité oblasti ve stálém chaosu.

Už nějakou dobu nárazově medituji, zajímám se o šamanismus, o kvantovou fyziku (proboha, v ezoterickém slova smyslu) a různé způsoby, jak překonat strach, odbourat bloky a vydat se, do prdele práce, směrem, který dává smysl a hlavně: který chci v životě nabrat já. Zjistila jsem, že moje vizualizace, vision boardy a já nevím co všechno… jsou hrozně nekonzistentní a nedávají smysl.

Kvůli tomu se mi nepovedlo vymanifestovat si nic “většího”, než jsou nugátové koblížky. A to jsem si pro ně musela ještě osobně (!!!) dojít. Přestože je teď můj život obecně skvělý, některé věci v něm ještě nefungují a nedávají smysl. Cílem je přijít na to, co si sama ve své hlavě blokuju a jak to dokázat.

Celý tenhle proces povede k tomu, že některé věci radikálně změním, a to nejen v hlavě, ale i ve fyzickém světě, který mě obklopuje.

Nebudu Tě zdržovat monologem a půjdu rovnou k věci. Co chci a co pro to už dělám? Samozřejmě už delší dobu u mě graduje určitá změna mindsetu, změna, která připouští možnost, že vnější okolnosti jsou odrazem mého nitra a že jen já ovlivním, jak na ně zareaguji a co si v životě vyberu. Myšlenky podporuju následujícími akcemi.

Journalling/scripting

Před pár dny jsem začala s journallingem; ne takovým tím klasickým psaním deníku, ale každodenní zapisování toho, co chci zažívat, za určitých podmínek:

  • přítomný čas,
  • první osoba,
  • zaměření se na kladný výsledek v mé perspektivě.

Tato technika mi připadá super i z terapeutického hlediska: stanovuji si, co od života chci a zapisování má pro mě větší platnost, než když si na daný problém nekonkrétně vzpomenu přes den. Pokud mě trápí nějaké myšlenky, jdu se z toho vypsat; ale do deníčku už nepláču. Zapisuju si do něj radikální stanoviska, která by jednoho krásného dne mohla být pevnými rozhodnutími. Doporučuju proto toto video:

Chci ještě zmínit techniku 3-6-9, potažmo 5-5-5. Jednu větu s konkrétním zněním svého přání napíšeš ráno třikrát, v poledne šestkrát a večer devětkrát. Zkoušela jsem, nic moc. Nejen že se nic nesplnilo, ale (což byla asi příčina) mě ten proces neuvěřitelně otravoval.

Solfeggio frekvence jako kulisa

Říká se, že Solfeggio frekvence jsou léčivé a pomáhají změnit tělo i mysl. Hm, uvidíme. Poslouchám je jako kulisu úplně ke všemu. Jen na venčení si pouštím Spotify s tím, co chci. Rozhodla jsem se s Tebou sdílet oblíbený playlist.

Motivační videa

A to ne jen tak, přátelé. Já jsem totiž vášnivej pozorovatel seriálů jako kulis ke všemu. Nehodlám se odříznout od seriálů úplně, ale pokud už budu sledovat nebo číst něco truchlivého, budu k tomu přistupovat s větším odstupem. Smysl mi ani nedávají komedie, které tupě sleduju pořád dokola. Jsem prostě taková. Proto jsem se rozhodla sledovat jen YouTube.

Výše jsem sdílela jedno video od Roxy Lee, ale super jsou videa také od Alessandry Lanzafame a Lenky Michalčákové, což jsou Češky zabývající se byznysem. Obě ale v minulosti dělaly content pro osobní rozvoj, takže se dají poslouchat i tyto ženy. Roxy například nabízí i Solfeggio hudbu a afirmace, Dylan James nabízí osmihodinové nahrávky pro poslouchání během spánku. Bohužel, obojí v angličtině.

30 Days of Alignment

Opět se vrátím k Roxy Lee, protože jsem se připojila k její 30 denní výzvě, ze které budu částečně čerpat. K výzvě se můžete připojit zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *