Cosi se děje

Dnešek je pro mě druhým dnem manifestačně-afirmační výzvy a už teď jsem v šoku z toho, co se ve mně odehrává. 

Natočila jsem dnes poslední video do minikurzu Démon jako zrcadlo a po skončení jsem se málem rozbre-čela štěstím. Cítila jsem ohromnou dávku štěstí, inspirace a naplnění. Myslela jsem si, že to je nějaký ma-niakální záchvat a hned jsem zača-la googlit, jak se projevuje manie. Pak jsem si ale řekla: proč se, do háje, zase sabotuju? Tak jsem to za-se zavřela a ten pocit naplnění si užívala.

Na to konto se mi ozval jeden člo-věk, který dělá něco podobného ve velkém, v chatu padlo spojení “shadow work”.

To spojení jsem znala, ale nikdy jsem si jej nespojovala s tím, co dě-lám. Jala jsem se studovat a došlo mi, že tohle je něco, co prostě po-třebuju probádat. Hned jsem hle-dala kurzy a našla spojení mezi tím, co dělám a “shadow work”. 

Pořád se mi hlavou honí, kde jsou hranice toho, co si mohu dovolit manifestovat a co ne. Řeším, co je správné a co už je no go. Je těžké rozeznat, co je limitující přesvěd-čení a co je intuice nebo podobné vrstvy mého vědomí. Nicméně mám ještě zbytek týdne na to, abych si tyhle věci ujasnila, než se pustím do dalších témat.

Úžasným způsobem funguje synchronicita. Ve chvíli, kdy řeším téma sebe-lásky a sebepřijetí, ke mně samy přicházejí materiály ke studiu. Je to vynikající, dost mi to pomáhá.

Jaká řeším limitující přesvědčení:
že je to dočasný stav, že je moje nálada chorá, že dělám něco špatného, že na to, co jsem si určila, nemám.

 

1 komentář u “Cosi se děje”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *